خرید فیروزه

خرید فیروزه بارخانه اصل

جهت اطلاع از خرید فیروزه بارخانه اصل سایت را مطالعه کنید

ملاک قیمت گذاری برای فیروزه

ملاک قیمت گذاری برای فیروزه در همه فروشگاه‌ها و مراکز سنگ شناسی به سه عامل بستگی دارد
۱ ) color 2 ) texture 3 ) matrix

یعنی رنگ ، بافت و شجره بی‌شک تغییر در کیفیت هرکدام از این فاکتور‌ها برای یک سنگ فیروزه باعث تعیین قیمت و به همان نسبت تعیین کیفیت آن می‌شود . در خرید به صورت بارخانه نیز همین قانون حاکم است .
معمولا همه سنگ خام خریداری شده از معدن فیروزه را تراش می‌دهند و پس از اتمام تراش نگین ‌هایی را که در پائین ترین سطح از کیفیت هستند جدا می‌کنند و آن‌ها را تحت عنوان دنباله ، و سنگ‌های باقی مانده را به دو رنگ آبی و سبز تقسیم می‌نمایند ، عمل جدا سازی و تفکیک نگین ها به پایان می‌رسد و بارخانه در قالب سه دسته دنباله ، آبی یا سره و سبز آماده ارائه به مشتری می‌شود

قیمت گذاری برای یک بارخانه فیروزه

روش قیمت گذاری برای یک بارخانه فیروزه تا حد زیادی به انتخاب مشتری بستگی دارد اگر مشتری تمام نگین ‌هایی که در قالب یک بارخانه عرضه شده ‌اند را بخواهد قیمتی که به او می‌دهند پائین خواهد بود . ولی اگر فقط قصد خرید گروه آبی یا سره را داشته باشد فروشنده قیمت را بالاتر می‌برد ، دلیل این افزایش قیمت از جانب فروشنده احتساب ضرر حاصل از فروش نرفتن سنگ‌های درجه ۲ و ضعیف است ، زیرا اگر سنگ مرغوب یا به عبارتی سره از یک بارخانه به فروش برسد کار فروش بقیه سنگ‌ها دشوار می‌شود .

خرید مستقیم از کارگاههای فیروزه تراشی نیشابور

عامل دیگری که در خرید یک بارخانه فیروزه نیشابوری اصل و نفیس با قیمت مناسب اهمیت بسزایی دارد خرید بصورت مستقیم از کارگاه تراش این محصول است زیرا هرچه واسطه‌ها و دلالان کمتر شوند احتمال خرید یک محصول باکیفیت و قیمت مناسب بیشتر می‌شود رفت یک بارخانه زیاد دست بدست شود بخشی سنگ‌های خوب و پرارزش در هر بار خرید توسط خریداران برداشته می‌شود .
منبع:سایت گوهرناب
منبع: مرکز سنگ ایران

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @0000000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید