سنگ فیروزه اصل

خواص انواع سنگ فیروزه اصل

خواص انواع سنگ فیروزه اصل موجب شده علاقه مندان زیادی به این کالا توجه نمایند. این فرصت عظیمی برای تاجران ایران می باشد تا بر روی این محصول سرمایهع گذاری کنند.
سنگ فیروزه یکی از سنگ های قیمی موجود در بین کل سنگ ها می باشد. سنگ فیروزه به گونه ای است که برحسب رنگی که دارد دارای قیمت است و با تغییر رنگ فیروزه قیمت آن نیز بالا پایین می شود. فیروزه ها به گونه ای هستند که اگر یک خط از آنها کم و زیاد شود باعث تغییرات قیمتش می شود.
فیروزه ها سنگ هایی هستند که دارای ترکیب رنگی و اندازه ای خیلی زیاد می باشند. رنگ فیروزه ها ماژولی است که می تواندبر روی قیمتش تاثیر بگذارد مثلاً فیروزه به رنگ زرد یک قیمت پایینی دارد.
فیروزه ها سنگ هایی زیبا هستند که در بیشتر جواهر فروشی ها مورد استفاده قرار می گیرند. با سنگ های فیروزه ست و نیم ست های یلی زیبا می شود ساخت.
سنگ های بسیار درست فیروزه ها را به صورت یک وسیله برای دکور استفاده می کنند و این امر باعث می شود تا آن فضاها زیبایی دو چندانی را به خود بگیرند.
فیروزه ها سنگ هایی هستند که دارای انواع مختلف رنگ ها می باشند مثلاً فیروزه تار عنکبوتی یکی از انواع فیروزه های خیلی زیبا می باشد. زیبایی فیروزه در بین سنگ ها زبان زد است و این امر باعث شده است تا فیروزه در بیشتر بازارها خرید و فروش شود. فیروزه اصل به کشورهای مختلفی فرستاده می شود. بیشترین صادرات در بین سنگ ها زیبا سنگی به نام فیروزه و انواعش می باشد.
فیروزه علاوه بر جواهرات به وسیله صنعتی به نام فیروزه کوبی به وسایل تزییناتی چسبیده می شود.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @0000000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید