صادرات فیروزه نیشابور

صادرات فیروزه نیشابور به صورت عمده

داشتن برنامه ای برای صادرات فیروزه نیشابور آن هم به صورت عمده قطعا می تواند برای شما عزیزان در مدت زمان کوتاهی سودهای زیادی را در بر داشته باشد. در این مطلب به یکسری از پیش نیاز ها برای شروع امر صادرات فیروزه نیشابور خواهیم پرداخت.

صادرات فیروزه نیشابور

شرایط و مدارک لازم برای صادرات فیروزه نیشابور

برای صادرات فیروزه نیشابور داشتن شرایط و مدراکی که در ادامه به آن می پردازیم می تواند شما را در این تجارت پرسود یاری نماید:

  • کارت بازرگانی: برای صادرات فیروزه سنگ فیروزه حتما بایستی شما کارت بازرگانی داشته باشید. البته ناگفته نماند که در صورت نداشتن کارت بازرگانی به راحتی می توانید از کارت بازرگانی تاجر دیگری استفاده نمایید.
  • مجوز بانک مرکزی: شما بایستی فیروزه نیشابوری را که قصد صادر کردن آن را دارید به بانک مرکزی در تهران، بخش اداره نشر و اسکناس ببرید تا در آنجا هویت نگینهای فیروزه تایید شود و به شما مجوز صادر کردن این نگین ها صادر گردد.
  • شرایط دریافت پول: یکی دیگر از شرایط مهمی که باید داشته باشید، حساب بانکی برای دریافت پول می باشد که به خاطر تحریم ها در این ایران دریافت پول از طریق بانکها کمی مشکل است و پیشنهاد می کنیم که از طریق صرافی های مجاز و معتبر در داخل کشور اقدام و به دریافت پول از مشتری خود نمایید.
  • تامین کننده دسته اول: برای اینکه بتوانید از قیمت فیروزه نیشابور در بازار ایران، به راحتی مطلع شوید و با اطمینان خاطر بتوانید به صورت عمده بارخانه های فیروزه مورد نیاز خود را تهیه کنید و مشاوره های لازم جهت صادرات این نگین زیبا و رویایی را دریافت نمایید وجود یک تامین کننده دسته اول و مطمئن در کنار شما امری لازم و ضروری است.

صادرات فیروزه نیشابور

اکثرا صادرات فیروزه نیشابور به صورت غیر رسمی است!

به خاطر طی کردن پروسه اداری کمی مشکل برای امر صادراتی سنگ فیروزه نیشابور، تقریبا تمامی صادرات های این نگین به صورت غیر رسمی که به آن صادرات چمدانی نیز گفته می شود، می باشد.

منظور از صادرات غیر رسمی یا همان چمدانی به این صورت است که تاجر به عنوان مسافر برای عرضه فیروزه در بازارهای هدف در کشور خارجی، خود اقدام به بردن سنگ فیروزه با چمدان می کند.

به همین خاطر شما اگر آمار صادراتی فیروزه نیشابور در سالهای اخیر را نگاه کنید، می بینید که مبلغ ناچیزی در اداه گمرکات ثبت شده است در صورتی که میزان صادرات فیروزه نیشابور به کشورهای خارجی به خصوص کشورهای عربی، بسیار بسیار بیشتر از این مقدار می باشد.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (2 امتیاز)
جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @0000000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید