فروش فیروزه نیشابور

فروش فیروزه نیشابور مستقیم از معدن

تاجران عزیز فعال در حزوه سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی، فروش فیروزه نیشابور مستقیم از معدن فیروزه آغاز شده است. برای اینکه بدانید از چگونه و از کجا بایستی نگین فیروزه مورد نیاز خود را خریداری کنید تا انتهای این متن با ما همراه باشید.

فروش فیروزه نیشابور

قیمت فیروزه نیشابور را چه کسی مشخص می کند؟

قیمت سنگ فیروزه معمولا توسط خود شخص فروشنده بر اساس یکسری شاخصه هایی که بر روی کیفیت نگین تاثیر گذار است و میزان تجربه فردی خود فروشنده مشخص می شود و قیمت کاملا مشخصی ندارد. اگر بخواهیم به یکسری از عوامل موثر بر روی قیمت فیروزه نیشابور اشاره ای داشته باشیم، خواهیم گفت:

  • رنگ فیروزه
  • ابعاد فیروزه
  • وزن فیروزه
  • نوع فیروزه
  • نوع تراش فیروزه
  • و …

که این عوامل همانطور که بارها در مطالب این سایت مطرح شد باعث می شود بارخانه های فیروزه نیشابور بازه قیمتی بسیار گسترده بین گرمی ۱۰۰۰ تومان تا گرمی ۵۰۰ هزار تومان و در برخی موارد بیشتر از این قیمت نیز داشته باشند.

قیمت فیروزه نیشابور

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]قیمت سنگ فیروزه معمولا توسط خود شخص فروشنده بر اساس یکسری شاخصه هایی که بر روی کیفیت نگین تاثیر گذار است و میزان تجربه فردی خود فروشنده مشخص می شود و قیمت کاملا مشخصی ندارد.[/box]

فروش فیروزه نیشابور با بهترین قیمت

برای اینکه بتوانید فیروزه نیشابور مورد نیاز خود را با بهترین قیمت ممکن در بازار خریداری نمایید مسلما ارتباط گرفتن با شرکتی که سنگ فیروزه مورد نیاز شما را به صورت مستقیم از معدن فیروزه نیشابور تامین می کند امری کاملا ضروری است.

شرکت یکتا گوهر از جمله این شرکتها می باشد که به همت تعدادی از سهامداران معدن فیروزه نیشابور شما را با بهترین قیمتهای روز بازار به صورت عمده جهت فروش در بازار داخل و خارج تامین می نماید.

برای اینکه شما هم بتوانید از این فرصت طلایی استفاده کنید کافی است هم اکنون وارد مذاکره با این شرکت شوید و از بهترین فیروزه های نیشابور برای عرضه در بازار خود بهره مند شوید.

منبع: شرکت یکتا گوهر

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @0000000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید