قیمت فیروزه نیشابور

قیمت فیروزه نیشابور اصل در ایران

آیا می دانید قیمت فیروزه نیشابور اصل در ایران چند است؟ آیا به دنبال خرید فیروزه نیشابور به صورت عمده هستید و نمی دانید از کجا و با چه قیمتی بایستی خرید خود را انجام دهید؟ اگر به دنبال پاسخ این سوالات هستید در تا انتها با ما همراه باشید.

قیمت فیروزه نیشابور

قیمت فیروزه نیشابور اصل در ایران

سنگ فیروزه نیشابور به خاطر داشتن طیف رنگی گسترده بین دو رنگ آبی و سبز و به خاطر داشتن نقش و نگارهای منحصربه فردی که بر روی هر نگین نقش بسته است، از تنوع بسیاری از لحاظ کیفیت و شکل برخوردار است.

چون این کیفیت و شکل فیروزه است که باعث بالا و یا پایین آمدن قیمت نگین می شود از این رو به خاطر تنوع بسیار زیاد در کیفیت ما شاهد گستردگی بسیار در قیمت نگین فیروزه نیشابور در ایران و جهان هستیم.

اگر خواسته باشیم یک بازه قیمتی (کف و سقف قیمتی) در ایران برای بارخانه های فیروزه نیشابور در نظر بگیریم بایستی گفت: قیمت این نگین در خرید و فروشهای عمده و بارخانه ای از گرمی ۱۰۰۰ – ۱۵۰۰ تومان شروع می شود تا گرمی ۴۵۰٫۰۰۰ – ۵۰۰٫۰۰۰ تومان.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]قیمت سنگ فیروزه نیشابور در خرید و فروش های عمده و بارخانه ای از گرمی ۱۰۰۰ – ۱۵۰۰ تومان شروع می شود تا گرمی ۴۵۰٫۰۰۰ – ۵۰۰٫۰۰۰ تومان.[/box]

خرید فیروزه نیشابور

خرید فیروزه نیشابور به صورت عمده

همانطور که بیان شد قیمت فیروزه نیشابور دارای یک بازه قیمتی بسیار گشترده می باشد. این موضوع ممکن است برای شخصی که می خواهد نگین فیروزه نیشابور مورد نیاز خود را به صورت عمده خریداری کند، کمی گیج کننده باشد از این رو به عزیزانی که می خواهند فیروزه نیشابور ارزشمندترین فیروزه جهان را به صورت عمده خریداری نمایند پیشنهاد می کنیم که:

حتما به صورت حضوری اقدام به خرید عمده سنگ فیروزه مورد نیاز خود بکنید تا به راحتی بتوانید فیروزه مورد نیاز خود را با بهترین قیمت خریداری کنید.

اگر تصمیم به خرید فیروزه به صورت عمده را دارید ما به شما شرکت یکتا گوهر که به جرعت و با افتخار می توان گفت، بهترین و معتبرترین شرکتهای فروش سنگ فیروزه نیشابور در کشور و دنیا می باشد را معرفی می کنیم و در انتهای این مقاله اطلاعات تماس کامل این مجموعه بزرگ را در اختیار شما قرار داده ایم.

منبع: شرکت یکتا گوهر

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @0000000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید